Webeta.net Olarak Web Tasarım Sürecimiz.

TASARIM GELİŞTİRME SÜRECİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3C standartlarını da gözeterek tasarımda gördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmaya başlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyi gerçek görünümde de sunabilmek adına ekip içi ciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldu bu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek bir web ortamında yeniden sunuyoruz.

ARKAYÜZ GELİŞTİRME SÜRECİ

Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerik yönetim sistemimiz  ile projenizin entegrasyonu için gereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapı ayarlamalarını tamamlayarak entegrasyona girişiyoruz.

Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak entegrasyonu tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz bir yönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınız tarafından kullanılabilir hale geliyor. Entegrasyon sonucunda projenizin arayüzünü W3C validasyon testlerinden geçiriyoruz ve test ederken konsol hatalarını tamamen bitirene kadar geliştirme-test sürecine devam ediyoruz.

YAYIN SÜRECİ

Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizi test edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufak dokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim de düzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

Projenizi bağlı olacağı alan adının gideceği adres olan barındırma alanına taşıyoruz ve gerekli arama motorları bildirimlerini yaparak yayınlanma sürecini başlatıyoruz. Ekip olarak en başında kağıt üstünde çizilen projenizin gerçeğe dönüştürülmesinin verdiği mutlulukla bir sonraki maceramıza hazırlanıyoruz…

HALA BİR WEB SİTENİZ YOKMU? O Halde Bizimle İletişime Geçerek WEB TASARIM Hizmetimizden Yararlanabilirsin.